Close

Škola paraglidingu

Vyberte si z nabízených alternativ absolvování výcviku paraglidingu:

Seznamovací kurz

Průběžný kurz; max. 3 dny – realizace na cvičných terénech v okolí Javorového s ohledem na aktuální počasí a časové možnosti účastníků; obsahuje ukázku, praktický výcvik pozemní přípravy včetně startu s odpoutáním, úvod do teoretické přípravy.

Cena kurzu: 3.900,- Kč

Tato cena zahrnuje zapůjčení kompletního vybavení, dopravu účastníků na cvičné terény, lektorskou činnost instruktorů, pojištění odpovědnosti.

Více informací o průběhu kurzu

On-line přihláška do kurzu


Úplný výcvik

Cílem kurzu je splnění podmínek pro získání licence Pilot na cvičných terénech na Javorovém a jeho okolí s ohledem na aktuální počasí a časové možnosti účastníků. Rozsah kurzu: 7 dnů praktického výcviku + 16 hodin teoretické výuky.

Cena: 7.900,- Kč

Tato cena zahrnuje zapůjčení kompletního vybavení, dopravu účastníků na cvičné terény, lektorskou činnost instruktorů, pojištění odpovědnosti, učební materiály, náklady na provoz technického zařízení.

Více informací o průběhu kurzu

On-line přihláška do kurzu


Pokračovací výcvik

Určen pro ty, kteří absolvovali pouze seznamovací kurz. Odpovídá náplni druhé části úplného výcviku. Rozsah: 3 dny praktického výcviku + 12 hodin teoretické výuky. 

Cena: 4.000,- Kč

Tato cena zahrnuje zapůjčení kompletního vybavení, dopravu účastníků na cvičné terény, lektorskou činnost instruktoru, pojištění odpovědnosti, učební materiály, náklady na provoz technického zařízení (naviják, pojítka).

Více informací o průběhu kurzu

On-line přihláška do kurzu