Close

Naše služby

Naše služby již roky využívají nejrůznější firmy.

Tandemové lety na paraglidu z Javorového

Chcete prožít zcela nový nezapomenutelný zážitek? Stačí jen roztáhnout ruce a plachtit nad vrcholky kopců jako pták. Na tandemovém padákovém kluzáku Vám naši zkušení piloti otevřou další rozměr. Bez hluku motoru, bez skleněné kabiny, ucítíte vítr ve tváři a poznáte jaké to je kroužit nad krajinou, tak jako to dělají orli.

Pilot s Vámi bezpečně odstartuje, prolétne nad krajinou a zase pohodlně přistane na rodné hroudě. Stačí jen pár rychlých kroků.

V ceně tandemového letu je vystavení dárkového certifikátu, který slouží jednak jako trvalá vzpomínka na nevšední zážitek a navíc řeší věčné dilema jaký dárek vymyslet k narozeninám nebo svatbě Vašim blízkým a přátelům. V případě zájmu je možné zaznamenat let na DVD.

Standardní doba letu je 10 – 15 minut. Spolu s dopravou na start a přípravou k letu včetně krátké instruktáže trvá celá akce přibližně 60 minut.

Na místě (podle aktuálních termických podmínek) lze přiobjednat termický let, tj. let s převýšením alespoň 200 m nad výšku startu v trvání min. 25 minut, nebo přelet na tandemovém padákovém kluzáku. Přiobjednávka termického letu, případně přeletu, se provádí až na místě podle aktuálních termických podmínek, po domluvě s pilotem.

Vaši přátelé a rodina mohou přijet s Vámi a fotografovat či filmovat start a nebo přistání. Vy si samozřejmě můžete také vzít sebou fotoaparát a dokumentovat si nezapomenutelné chvíle ve vzduchu.

Tandemový let lze zakoupit jako originální dárek pro Vaše blízké. Podle Vašeho zadání vystavíme dárkový poukaz, který předáte obdarovanému. Spolu s poukazem obdrží obdarovaný instrukce, podle kterých si s námi dohodne termín realizace.

Nadpis vaší služby

Popisek služby, kterou chcete propagovat. Buďte struční, protože lidé nečtou, ale skenují text.

Nadpis vaší služby

Popisek služby, kterou chcete propagovat. Buďte struční, protože lidé nečtou, ale skenují text.